AVUKATLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

Yargının kurucu unsuru bağımsız savunmayı temsil göreviyle; her türlü zorluk ve risk altında hukukun üstünlüğü ve adaletin tecellisi için mücadele eden adalet savaşçısı tüm meslektaşlarımızın Avukatlar Gününü kutluyor, ülke olarak içinde bulunduğumuz zorlu sürecin bir an önce sonlanmasını, meslek camiamızın ve tüm yurttaşlarımızın sağlıklı, mutlu günlere erişmesini diliyoruz.
Okuma Sayısı:8| Haber Tarihi:05.04.2020

MESLEKTAŞLARIMIZA DUYURU

Corona Virüs salgını tehdidine karşı önlem olarak Karabük İl ve ilçe adliyelerimizde 16-28 Mart tarihleri arasında yapılacak olan tüm duruşma ve keşifler ( tutuklu ve ivedi işler hariç olmak üzere) ileri bir tarihe ertelendi.
Okuma Sayısı:73| Haber Tarihi:16.03.2020

ŞANLI ORDUMUZUN YANINDAYIZ.

Suriye’nin İdlip bölgesinde görev yapan kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimize karşı 27 Şubat günü yapılan hain hava taarruzunda 33 vatan evladımızın şehit olması, 32 vatan evladımızın ise yaralanması Yüce Milletimizi derinden yaralamıştır. Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kahramanlarımıza acil şifalar diliyoruz. Kahraman Ordumuzun ve Yüce Türk Milletinin başı sağ olsun.
Okuma Sayısı:55| Haber Tarihi:02.03.2020

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Okuma Sayısı:23| Haber Tarihi:01.01.2020

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Aziz vatanımızı ve Cumhuriyetimizi ilelebet koruma azim ve kararlılığımızla, meslek camiamızın ve tüm yurttaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, Başkumandan Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi gazilerimizi rahmetle minnetle anıyoruz.
Okuma Sayısı:1019| Haber Tarihi:29.10.2019

HUKUKÇU MİLLETVEKİLLERİ İLE TOPLANTI

Türkiye Barolar Birliği tarafından TBB Litai Tesislerinde düzenlenen yemekli toplantıda TBMM’de bulunan hukukçu milletvekilleri ile Baro Başkanları bir araya geldi. TBB Başkanı Av.Prof.Dr. Metin Feyzioğlu’nun açılış konuşması ile başlayan toplantıya TBMM Başkanı Prof. Mustafa Şentop ve Adalet Bakanı Av.Abdülhamit Gül de katılarak birer konuşma yaptılar. Toplantıya Baromuzu temsilen Baro Başkanımız Av.Rıdvan Erdoğan ile meslektaşlarımız Av. Ayhan Duru ve Av. Sait Abalı katıldılar.
Okuma Sayısı:1273| Haber Tarihi:02.10.2019
07.04.2020
AV. RIDVAN ERDOĞAN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.